kilka linijek o nas

Zarządzanie i Administracja nieruchomości, usługi konserwacyjne i przeglądy okresowe - EasySpace. Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi w zakresie kompleksowej obsługi technicznej budynków oraz konserwacji nieruchomości mieszkaniowych, komunalnych i komercyjnych. Często nie zdajemy sobie sprawy jak skomplikowane są instalacje takie jak: systemy grzewcze, wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne, elektryczne, uzdatniające wodę, które działają w naszych lokalach, jak również w częściach wspólnych nieruchomości.

Dlatego dobrze jest mieć partnera, który w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji będzie nam w stanie pomóc. Brak odpowiedniego nadzoru technicznego nieruchomości, może doprowadzić do pogorszenia jej stanu, co w przyszłości będzie miało negatywny wpływ na jej wartość.

OFERTY SPECJALNE - KONSERWACJA BUDYNKÓW

Napisz do nas i umów się na spotkanie, aby dowiedzieć się więcej co możemy zaoferować Twojej firmie. W ofertach specjalnych mogą Państwo uzyskać lepsze ceny przy kompleksowej obsludze całej nieruchomości, specjalne warunki na konserwację budynku i wiele innych w zalezności od naszych kontraktów i pory roku.

PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Wybierając “EASYSPACE” do obsługi budynku otrzymują Państwo kompleksową obsługę obejmującą wszystkie instalacje, urządzenia i przeglądy okresowe wymagane prawem budowlanym.

W obecnej chwili jesteśmy jedną z nielicznych firm, które są w stanie zapewnić pełną obsługę techniczną nieruchomości, obejmującą konserwację wszystkich instalacji budynku, całodobowy serwis techniczny, przeglądy okresowe oraz certyfikaty (świadectwa) energetyczne. Rozwiązanie takie zapewnia właścicielom obiektów bezpieczeństwo i natychmiastową reakcje w przypadku awarii w budynku, a także pewność usunięcia awarii przez wykwalifikowaną kadrę. „Easy Space” współpracuje głownie z firmami zarządzającymi nieruchomościami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz obiektami komercyjnymi. Gwarantujemy Państwu że współpraca z naszą firmą przyniesie obopólne korzyści i poczucie bezpieczeństwa.

Profil Firmy EasySpace

Kompleksowa obsługa techniczna i konserwacja budynków


Konserwacje instalacji takich jak :

  • Konserwacje nieruchomości warszawa
  • Naprawy Instalacji grzewczych
  • Kompleksowa obsługa budynków
  • Przeglądy techniczne nieruchomości
  • Zarządzanie nieruchomościami warszawa